6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
Sven, Hedin: Transzhimalája. Felfedezések és kalandok Tibetben. A kézirat nyomán átdolgozta Kondor Alfréd. 2 térképpel, 22 szövegképpel, 4 színes műmelléklettel, 1 színes panorámával és 44 képmelléklettel. Bp., 1910, Lampel R. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, festett lapszélek, enyhén kopottas állapotban.