13408.
231. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, városok
1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
W.B. Seabrook: Harcos beduinok között. A világjárás hÅ‘sei. FordÃtotta: Havas József. A szerzÅ‘ eredeti felvételeivel. Bp., Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.