Nyomtatványok

Tételek száma: 285

cca 1900 Pallas Nagy Lexikonának magyar, antik, közép- és újkori külföldi érméket, emlékérméket, bútorokat ábrázoló mellékletei, 7 db
13134.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
cca 1900-1940 Húsvéti üdvözlőlap a Szent Sír fényképével, valamint belül préselt szentföldi virággal.
13135.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
cca 1900 Roma leporello 32 képpel / Laporello with 32 pictures
13136.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
1895 Bp., A Magyarok bejövetele. A nemzet Árpád vezérlete alatt elfoglalja ezt a hazát. Feszty Árpád körképe, ismeretterjesztő füzet reklámokkal
13137.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
cca 1900 Velence, Hotel d'Italie et Bauer - Bauer Grünwald Hotel 22 lapos laporello füzet. / Leporello boooklet with Italian Hotel, 22 picures (parted) in linen binding
13138.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29
1900 Archeologiai Értesítő - A M. Tud. Akadémia arch, bizottságának, az Orsz. régészeti s Emb társulat közlönye. Szerk. Hampel József. Uj folyam XX. Komplett évfolyam. Bp. 1900. MTA. Korabeli félvászon-kötésben, jó állapotban
13139.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
cca 1900-1920 Souvenir de Constantinople: vues de Constantinople. Ed. M. J. C. Fotóalbum 24 db különféle isztambuli fényképpel: városrészek, épületek, életképek, aranyozott, megviselt állapotú papírkötésben. /  cca 1900-1920 Souvenir de Constantinople: vues de Constantinople. Ed. M. J. C. Photo album with 24 photos about various pictures from Istanbul: city quarters, buildings, daily life scenes. In worn out paper binding.
13140.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
cca 1900-1920 Magyarország városai, nevezetességei, hátoldalon feliratozott városképek, 76 db
13141.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
cca 1900 Verona 12 lapos leporello füzet  /Verona Leporello with 12 pictures
13142.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
1902 Illustrierter Katalog Ausgabe 1902. Maschinenfabrik für Mühlenbau vormals C. G. W. Kapler Aktien- Gesellschaft Gegründet 1875 Berlin N Prinzen- allee n 75-76. Ipari gépek árkatalógusa korabeli,szecessziós, aranyozott egészvászon kötésben.
13143.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,25
15,71
1902 Meghívó Dr. Vaszary Kolos hercegprímás és Dr. Wlassics Gyula vallás- és közoktatásügyi miniszter védnöksége alatt álló Mária-Remete-Boldogasszony-Kápolna-Egylet ünnepélyére
13144.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
1903 Uránia. Népszerű tudományos folyóirat. IV. évfolyam. 1-12. szám. Teljes, hiánytalan! Szerk. Klupathy Jenő és legifj. Szász Károly. Bp. 1903, Hornyánszky. Számos szövegközti fényképpel, ábrával illusztrálva. Korabeli vászonkötésben.
13145.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
20,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft