cca 1900 Velence, Hotel d'Italie et Bauer - Bauer Grünwald Hotel 22 lapos laporello füzet. / Leporello boooklet with Italian Hotel, 22 picures (parted) in linen binding
1900 Archeologiai Értesítő - A M. Tud. Akadémia arch, bizottságának, az Orsz. régészeti s Emb társulat közlönye. Szerk. Hampel József. Uj folyam XX. Komplett évfolyam.
Bp. 1900. MTA. Korabeli félvászon-kötésben, jó állapotban
cca 1900-1920 Souvenir de Constantinople: vues de Constantinople. Ed. M. J. C. Fotóalbum 24 db különféle isztambuli fényképpel: városrészek, épületek, életképek, aranyozott, megviselt állapotú papírkötésben. /
cca 1900-1920 Souvenir de Constantinople: vues de Constantinople. Ed. M. J. C. Photo album with 24 photos about various pictures from Istanbul: city quarters, buildings, daily life scenes. In worn out paper binding.
1902 Illustrierter Katalog Ausgabe 1902. Maschinenfabrik für Mühlenbau vormals C. G. W. Kapler Aktien- Gesellschaft Gegründet 1875 Berlin N Prinzen- allee n 75-76. Ipari gépek árkatalógusa korabeli,szecessziós, aranyozott egészvászon kötésben.
1902 Meghívó Dr. Vaszary Kolos hercegprímás és Dr. Wlassics Gyula vallás- és közoktatásügyi miniszter védnöksége alatt álló Mária-Remete-Boldogasszony-Kápolna-Egylet ünnepélyére
1903 Uránia. Népszerű tudományos folyóirat. IV. évfolyam. 1-12. szám. Teljes, hiánytalan! Szerk. Klupathy Jenő és legifj. Szász Károly.
Bp. 1903, Hornyánszky. Számos szövegközti fényképpel, ábrával illusztrálva. Korabeli vászonkötésben.