Nyomtatványok

Tételek száma: 285

1910 Uránia. Népszerű tudományos folyóirat. XI. évfolyam. 1-12. szám. Teljes, hiánytalan! Szerk. Klupathy Jenő és legifj. Szász Károly. Bp. 1910, Hornyánszky. Számos szövegközti fényképpel, ábrával illusztrálva. Korabeli félvászonkötésben.
13170.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
20,00
1910 Archeologiai Értesítő - A M. Tud. Akadémia arch, bizottságának, az Orsz. régészeti s Emb társulat közlönye. Szerk. Hampel József. Uj folyam XXX. Komplett évfolyam. Bp. 1910. MTA. Korabeli félvászon-kötésben, jó állapotban
13171.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
1910 Edmund Dulac: Hamupipőke-illusztráció, nyomat, Hodders and Stoughton kiadása, London, jelzett, 16×13 cm
13172.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
cca 1910 Album der Schweiz. Prospectus 8p. 25x33 cm
13173.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,55
1,71
cca 1910 Edmund Dulac szecessziós meseillusztrációja, nyomat, Hodders and Stoughton kiadása, London, jelzett, 17×14 cm
13174.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
1911 Királyi kereskedelmi tanácsosi kinevezés a magyar királyi igazságügyminisztertől Sinay Gerő kereskedelmi ülnők úrnak. Száraz pecséttel. 34x21cm
13175.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
1911 A Nyugat című folyóirat IV. évfolyamának 6. száma, benne Ady Endre, Móricz Zsigmond, Ignotus és mások írásaival
13176.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
1911 Archeologiai Értesítő - A M. Tud. Akadémia arch, bizottságának, az Orsz. régészeti s Emb társulat közlönye. Szerk. Hampel József. Uj folyam XXXI. Komplett évfolyam. Bp. 1911. MTA. Korabeli félvászon-kötésben, jó állapotban
13177.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
1911 A Nyugat című folyóirat IV. évfolyamának 19-24. száma egybe kötve könyv formátumban, egészvászon kötésben
13178.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
1911 Bp., Az Uránia népszerű tudományos folyóirat, az Uránia Magyar Tudományos Egyesület közlönyének XII. évfolyama, szerkesztő: Klupathy Jenő, ifj. Szász Károly, készült Hornyánszky Viktor cs. és kir. udvari könyvnyomdájában, félvászon kötésben
13179.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
20,00
1912 A Nyugat című folyóirat V. évfolyamának 19-24. száma egybe kötve könyv formátumban, egészvászon kötésben
13180.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
1912 Archeologiai Értesítő - A M. Tud. Akadémia arch, bizottságának, az Orsz. régészeti s Emb társulat közlönye. Szerk. Hampel József. Uj folyam XXXII. Komplett évfolyam. Bp. 1912. MTA. Korabeli félvászon-kötésben, jó állapotban
13181.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft