Térképek

Tételek száma: 80

cca 1900 Észak-Amerika térkép kartonra kasírozva / map of Northern America 27x31 cm
13065.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Cca 1880 Szentföld, jelzett francia térkép / Holy land, Palestine map in paspartu 45×34 cm
13066.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

cca 1916 Az osztrák-olasz határterület térképe, G.Freytag & Berndt, 54x80 / Karte des Österreichisch-italienischen Grenzgebietes, G.Freytag & Berndt, 54x80
13067.

cca 1916 Az osztrák-olasz határterület térképe, G.Freytag & Berndt, 54x80 /
Karte des Österreichisch-italienischen Grenzgebietes, G.Freytag & Berndt, 54x80

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Debes, Ernst dr.: Columbus Weltatlas. Neuster grosser Hand- Atlas von professor - - Neubearbetet von dr. Hans Fischer. Berli, Leipzig, 1935, Columbus Verlag. Kiadói egészvászon kötésben, elvált fedőlappal, gerinc nélkül.
13068.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1898 Az Osztrák-Magyar Monarchia(külön Bécs) és a Balkán-félsziget közlekedési térképe, G. Freytag & Berndt, Bécs, jubileumi kiadás, 97x72 cm / 1898 Neue Verkehrs- & Comptoir-Karte von Österreich-Ungarn und der Balkanhalbinsel, G. Freytag & Berndt, Wien, 97x72 cm
13069.

1898 Az Osztrák-Magyar Monarchia(külön Bécs) és a Balkán-félsziget közlekedési térképe, G. Freytag & Berndt, Bécs, jubileumi kiadás, 97x72 cm /
1898 Neue Verkehrs- & Comptoir-Karte von Österreich-Ungarn und der Balkanhalbinsel, G. Freytag & Berndt, Wien, 97x72 cm

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,40
12,57

1888 A Reno folyó folyásának változásai(Die Laufveränderungen des Reno), K.k. geogr. Gesellschaft, Wien, 36x23 cm
13070.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Antonín Becvár: Atlas Coeli 1950.0 Prága, 1960,  	Nakladatelsví Ceskoslovenské Akademie Ved. Csillagtérképekkel illusztrálva. Az atlasz nem tartalmaz  mellékletet.
13071.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
38,86
42,86

Nemes Klára (Szerk); Cartographia Hungarica. Collectio I. Magyarország térképei a XVI. és XVII. századból fakszimile kiadásban. Budapest, 1972. Magyar Helikon és Kartográfiai Vállalat. Kiadói papír mappában.
13072.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

Larousse International atlas political and economical. Publié sous la direction de Ivan Du Jonchay, Sándor Radó. Hiányos térkép melléklettel, összesen 53 db térképet tartalmaz.Paris, 1965, Libraire Larousse. Kiadói egészvászon mappában.
13073.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

Alte Karten  im Lichtdruck. Fünf Karten Libyens und Sambias. Folge 11. Edition  Leipzig, 1976. 1 térkép hiányzik. Kiadói hengerben. 3db 53x67cm, 1db 34x53cm
13074.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

cca 1822 Carte géologique de la Hongrie et de la Transylvanie avec une partie des pays limitrophes. Moisy . 1 millimetre pour 1000 metres / cca 1822, Magyarország és Erdély földrajzi térképe. Moisy. 1 milliméter 1000 méter, 60x100cm
13075.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14

Andrees neuer allgemeiner und Österreichisch- Ungarischer Handatlas. In 126 Haupt- und 131 Nebenkarten. Hrsg. Scobel, A. 2. kiad. Bécs, 1909, Verlag von Moritz Perles. Gazdagon díszített, aranyozott, kissé kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
13076.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft