31273.
231. Lezárult gyorsárverés
Falerisztika: Kitüntetések, jelvények
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
~1960-1970. "Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete 1899" Zn, aranyozott és ezüstözött fém díjérmek (12x) szalagon nyakörvekkel + 1966. "B.K.K.Sz. 1966 III." cink kenus díjérem szalagon + 1970. "V. Ker. Női P. Bajn. 1970 I" cink asztalitenisz díjérem szalagon T:2,2-