~1950. "Magyar Szabadságharcos Szövetség - Nagy Budapesti Vezetőség - Kerületi Szakaszverseny" Br kitüntetés mellszalag nélkül (40mm) + ~1970. "Szakszervezetek Országos Tanácsa" arany fokozatának kitüntetése, szalagsávon miniatűrrel adományozói dísztokban T:2-,1
1951. "Közbiztonsági Érem" arany és ezüst fokozata a rendőrség tagjai részére, aranyozott és ezüstözött kitüntetések, mellszalagon, szalagsávval, nem saját tokban T:2
~1930. "H.J. 1884" zománcozott iskolajelvény + 1954. "XI. kerületi T.S.B. (Testnevelési és Sport Bizottság - Az 1954 évi 10 sportmunkáért" fém díjérem eredeti tokban hátoldalon "VÉSNÖK K.SZ." gyártói jelzéssel. Szign: Fonyó (51mm) + 1953. "Lendület Sport Egyesület Spartakiád I. cs." fém díjérem márványlapon (122x87mm) T:2
1954. "XI. kerületi T.S.B. (Testnevelési és Sport Bizottság - Az 1954 évi 10 sportmunkáért" fém díjérem eredeti tokban hátoldalon "VÉSNÖK K.SZ." gyártói jelzéssel. Szign: Fonyó (51mm) T:2