~1960-1970. 5db az oktatással kapcsolatos jelvény és kitűző, legtöbb tokban, közte "Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója", "Arany Diplomás Pedagógus 50 év" T:2,2-
~1960-1970. 12db vegyes "Kiváló Dolgozó" és "Kiváló Munkáért" kitüntetések a Kádár-korszakból, mindegyik tokban, közte "Kiváló Ifjú Szakember" zománcozott fém kitüntetés miniatűrrel tokban, "A Belkereskedelem Kiváló Dolgozója" zománcozott fém kitüntetés miniatűrrel tokban T:vegyes
~1960-1970. 8db "Kiváló Munkáért" zománcozott fém kitüntetés, ebből 3db jelvényekkel a mellszalagon, mindegyik tokban, néhány tok sérült + "A Kisipari Szövetkezet Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény tokban T:vegyes
~1960-1970. 8db "Társadalmi munkáért" és "Szakszervezeti Munkáért" járó kitüntetés és jelvény és egy miniatűr szalagsávon a jelvénye nélkül, mind tokban (nem mindegyik saját) T:vegyes
~1960-1970. "Testnevelés és Sport Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém jelvény tokban + "Katonai Sportverseny Ifjú Résztvevője" zománcozott fém jelvény nem saját tokban T:2,2-