Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 139

~1960-1970. 9db "Kiváló Dolgozó" kitüntetés, 7klf foglalkozási területről, közte 1977. "A Közlekedés Kiváló Dolgozója" zománcozott fém kitüntetés tokban miniatűrrel és viselésre jogosító igazolvánnyal, "A Könnyűipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés miniatűrrel tokban T:vegyes
31264.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
9
~1960-1970. 45db "Kiváló Dolgozó" zománcozott fém jelvény, több miniatűrrel együtt, tokokban T:vegyes
31265.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
~1960-1970. 5db az oktatással kapcsolatos jelvény és kitűző, legtöbb tokban, közte "Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója", "Arany Diplomás Pedagógus 50 év" T:2,2-
31266.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
11
~1960-1970. 14db vegyes szocialista jelvény, főleg Véradásért és Szakszervezeti munkáért, legtöbb tokban T:vegyes
31267.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
~1960-1970. 12db vegyes "Kiváló Dolgozó" és "Kiváló Munkáért" kitüntetések a Kádár-korszakból, mindegyik tokban, közte "Kiváló Ifjú Szakember" zománcozott fém kitüntetés miniatűrrel tokban, "A Belkereskedelem Kiváló Dolgozója" zománcozott fém kitüntetés miniatűrrel tokban T:vegyes
31268.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
~1960-1970. 8db "Kiváló Munkáért" zománcozott fém kitüntetés, ebből 3db jelvényekkel a mellszalagon, mindegyik tokban, néhány tok sérült  + "A Kisipari Szövetkezet Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény tokban T:vegyes
31269.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
~1960-1970. 8db "Társadalmi munkáért" és "Szakszervezeti Munkáért" járó kitüntetés és jelvény és egy miniatűr szalagsávon a jelvénye nélkül, mind tokban (nem mindegyik saját) T:vegyes
31270.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
~1960-1970. "Kiváló Újító" kitüntetés arany fokozata, zománcozott, aranyozott kitüntetés miniatűrrel, tokban (2x) + "Kiváló Újító" bronz fokozata, Br kitüntetés T:2
31271.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
~1960-1970. "Testnevelés és Sport Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém jelvény tokban + "Katonai Sportverseny Ifjú Résztvevője" zománcozott fém jelvény nem saját tokban T:2,2-
31272.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
~1960-1970. "Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete 1899" Zn, aranyozott és ezüstözött fém díjérmek (12x) szalagon nyakörvekkel + 1966. "B.K.K.Sz. 1966 III." cink kenus díjérem szalagon + 1970. "V. Ker. Női P. Bajn. 1970 I" cink asztalitenisz díjérem szalagon T:2,2-
31273.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
~1960-1980. 8db "Munka Érdemrend" kitüntetés, arany, ezüst és bronz fokozatok, mindegyik tokban T:2,2-
31274.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
1966. "B.K.K.Sz. 1966 III." cink kenus díjérem szalagon + 1970. "V. Ker. Női P. Bajn. 1970 I" cink asztalitenisz díjérem szalagon T:2
31275.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

C

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: