1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal eredeti "G. A. SCHEID" dísztokban T:2 az éremről az aranyozás lekopott Hungary 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon" decoration with ribbon in original "G. A. SCHEID" case C:XF gilding of the medal is worn NMK 245.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2- Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Br decoration without ribbon C:VF NMK 249.
1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" Ag kitüntetés mellszalag és fémjel nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2- fülnyom, ph. Hungary 1914. Medal for Bravery II class, "Der Tapferkeit" Ag decoration without ribbon and hallmark. Sign: Tautenhayn C:VF earmark, edge error
1916. "Károly-Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalaggal, cserélt kontraszem T:2,2- Hungary 1916. "Karl Troop Cross" zinc decoration with ribbon, with not original suspension ring C:XF,VF
1916. "Károly-Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalag nélkül + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" kitüntetés mellszalag nélkül T:3 korróziónyom Hungary 1916. "Karl Troop Cross" zinc decoration without ribbon + 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania without ribbon C:XF corrosion