Móricz Miklós: Az erdélyi föld sorsa. Az 1921. évi román földreform. (Erdélyi Férfiak Egyesülete. Jancsó Benedek Társaságának Könyvei II.) Második kiadás. Bp., 1932, Erdélyi Férfiak Egyesülete. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, 2 db térképmelléklettel, jó állapotú aranyozott egészvászon kötésben
Karinthy Frigyes: Együgyű lexikon. Bp., 1997, Háttér Kiadó. Az 1912-es kiadás (Békéscsaba, Tevan [Tevan Könyvtár 2-5.].) reprintje, az 1918-as kiadás borítójának felhasználásával. Papírkötésben, jó állapotban.
Gálos Rezső: Révai Miklós kiadatlan költeményei. Különlenyomat a győri női felsőkereskedelmi iskola értesítőjéből. Győr, 1933, Győri Hírlap Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Széchenyi István válogatott művei. Magyar Remekírók. I-III. Készült - - születésének 200. évfordulójára. Bőrkötéses díszkiadás 500 számozott példányban, ez a kötet 470. számú.Budapest, 1991, Budapest, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészbőr kötésben, szép állapotban.
Verne Gyula: Utazás a Föld körül nyolczvan nap alatt. Egyedül jogosított képes kiadás. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Első kiadás! Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kissé kopottas, egyébként jó állapotban.