Verne Gyula: Az úszó város. Ötödik egyedül jogosított képes kiadás. Első kiadás! Bp., é.n., Franklin-Társulat. Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, Kopottas fedőlap,lyukas gerinc, ill. sarok, egyébként jó állapotban.
Verne Gyula: A gőzház. I. kötet. Ford.: Szász Károly. Képpekel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., é.n., Franklin-Társulat. Első kiadás. Kiadói, illusztrált, aranyozott, egészvászon kötésben,kissé viseletes fedőborítóval.
Tóvölgyi Títusz: Az ezüst vitéz. Regény a tatárpusztítás idejéből. Negyedik kötet. Pest, 1871, Heckenast Gusztáv. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, pecsételt, kopottas állapot.
Jókai Mór: Csataképek a magyar szabadságharczból. Első kötet. Budapest, 1910, Franklin. Szecessziós, kiadói egészvászon kötésben, kissé foltos fedőborítóval.