Victor Hugo: Századok legendája. Válogatott versek. Budapest, 1969, Magyar Helikon. Sorszámozott: 800/90. Bibliofil kiadvány. Aranyozott kiadói egészbőr kötésben.
Az Erdélyi Helikon Magyarországi Barátainak aranykönyve 1937. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
Wagner József: Római régiségek és a római irodalomtörténet vázlata: A tanuló ifjúság használatára. Ford. Horváth Balázs. 8. kiad. Bp. 1910. Lampel. Erősen megviselt vászon kötésben.
Bussato [Bussatti] da Ravenna, Marco: Giardino di agricoltura. Venezia, 1592, Giovanni Fiorina. Olasz nyelvű mezőgazdasági traktátus, első kiadás. Papír, többféle (feltehetőleg észak-itáliai) vízjellel, 59 folio (ebből 53 számozott), az 1. folión a szöveget nem érintő hiánnyal, a 10. és 15. folio hiányzik, a 23. tévesen 21-nek számozva. 28 db metszettel. Papírkötésben, kissé vetemedett, korához ké...
K. Beniczky Irma (szerk.): Arany Kincstár nélkülözhetetlen tanácsadó minden család és háztartás számára. Budapest, 1893, Franklin. Kiadói, foltos félvászon kötésben.
Legujabb és legteljesebb magyar köszöntő. Ujévi, születésnapi, névnapi, iskola-vizsgálati s más alakalmi üdvözletek versekben és levelekben. Budapest, 1907, Franklin. IKopottas, illusztrált, kiadói félvászon kötésben.