Künstlermonographien, Liebhaber-Ausgaben 45, 42, 73, 106(Philip Alexius de László, George Frederick Watts, Stuck von D.J. Bierbaum). Bielefeld und Leipzig, 1896-1913, Verlag von Belhagen&Klasing. Kiadói aranyozott vászonkötés, képekkel illusztrált, aranyozott lapszélek, gerincnél kissé szakadt, jó állapotban / Ganzleineneinband, guter Zustand
Halhatatlan szerelem, Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált, kiadói egészvászon kötés. Kopottas állapotban.
A krakkói Wawel gyűjteményei. Bevezetés: Jerzy Szablowski. Bp., Corvina. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, sok képpel illusztrált, jó állapotban.
Jajczay János - Schwartz Elemér: Karácsony a művészetben Bp., 1942, Kir. M. Egyetemi Ny. 255p, CXXVIII t. lapszámozáson belül, szövegközti képekkel. Aranyozott gerincű kiadói félvászon kötésben.
Bergerhoff, Renate: Tiziano. Tizennyolc színes és harmincnyolc fekete-fehér képpel. Budapest, 1975, Corvina. Színes illusztrált, kiadói karton kötésben. Jó állapotban.