Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 37

Die Olympischen Spiele 1936 in Berlin und Garmisch- Partenkirchen. Band 1. Hamburg- Bahrendfeld, Cigaretten-Bilderdienst. Sok fényképpel illusztrált kiadvány. Foltos kiadói egészvászon kötésben.
12926.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

Friedrichs von Hagedorn sämmtliche Poetische Werke. 2. köt. Wien, 1780, Trattnern. Kissé szakadt gerincű kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.
12927.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Terentius, Publius: Luftspiele. 1. köt.: Das Mädchen von Andros. Stuttgart, 1855, Hoffmann'sche Verlags-Buchhandlung. Aranyozott gerincű félbőr kötésben, jó állapotban.
12928.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

12929.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

12930.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
36,27
40,00

12931.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

12932.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

12933.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Jahn, Johann: Biblische Archäologie. 3. köt.: Heilige Alterthümer. Wien, 1805, Christian Friedrich Wappler und Beck.Kicsit kopott félvászon kötésben.
12934.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

12935.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Moll, Casimirus: Der Teutsche Gott-Gelehrte. Augsburg, 1730, Joseph Gruber. Szakadozott, kopottas bőrkötésben.
12936.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

12937.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft