Gasparri: Codex Iuris Canonici Pii X Pontificis Maximi iussu digestus Benedicti Papae XV auctoritate promulgatus. Romae, 1919, Polyglottis Vaticanis. Viseletes, ragasztott karton kötésben.
Gasparri: Codex Iuris Canonici Pii X Pontificis Maximi iussu digestus Benedicti Papae XV auctoritate promulgatus. Romae, 1919, Polyglottis Vaticanis. Viseletes karton kötésben.
Gide Pál: A nők joga. Tanulmány a nő magánjogi helyzetéről a régi és új jogban. Második kötet. Budapest, 1886, Magyar Tudományos Akadémia. Kopottas kiadói egészvászon kötésben.
Igazságügyi zsebtörvénytár. A hatályben lévő igazságügyi törvények és rendeletek gyűjteménye egységes szerkezetben... Bp., 1940. Grill Károly. Aranyozott egészbőr kötésben 1716p.
Huszti (István) Stephanus: Jurisprudentia practica seu commentarius novus in Jus Hungaricum... I–III. kötet (egybekötve) Budae, 1745. Typis Veronicae Nottensteinin. [14] + 331 + 465 + 132 + [68] p. Első kiadás! Magánjogi tankönyv. Korabeli, erősen megviselt bordázott gerincű egészbőr kötésben. Egy lapon kis hiány, előzéklapon számos tulajdonosi bejegyzéssel / In damaged full leathe...