Pfizenmayer, E. W.: Kelet-Szibíria ősvilága és ősnépei. Tudományos utazás a mamut-tetemek és az erdőlakó népek tanulmányozása végett. 83 képpel és 1 térképpel. Bp., é. n., Lampel R. Könyvkiadóvállalata. Kopott, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Vámossy Zoltán dr., Fenyvessy Béla dr., Mansfeld Géza dr.: Gyógyszertan Orvostanhallgatók és orvosok számára. Rendeléstannal és egy méregtani toldással ellátva. Budapest, 1914, Mai Henrik és Fia . Félvászon kötésben.
Bilz, F. E. - Az új természetes gyógymód. I-II. Bp., é.n.,Dr. Karl Meyer.A szöveg közé iktatatott 800 ábrával, 40 színes képpel ect. Illusztrált egészvászon kötésben. Javítandó fedőborítóval.
Opera collecta congressus V. internationalis medicorum pro artificibus calamitate afflicitis aegrotisque, Budapest 2-8 Sept. 1928. Edidit praesidium congressus. Bp., 1929, Victor Hornyánszky. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
Baktay Ervin dr.: A csillagfejtés könyve. Az asztrológia elmélete és gyakorlata. Számos ábrával és táblázattal. Budapest, é.n., Bányai és Várkonyi. Félvászon kötésben.
Todd, David: Népszerű csillagászat. Bp. 1901. K. M. Term.tud. Társ. For. Darvai Móricz. Szövegközt 323 ábrával ill., színes táblákkal illusztrálva.(Term.tudományi Társulat LXVIII. Kötete) Kiadói egészvászon kötésben. Gerincnél kissé kopottas, egyébként jó állapotú.