Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 58

Pfizenmayer, E. W.: Kelet-Szibíria ősvilága és ősnépei. Tudományos utazás a mamut-tetemek és az erdőlakó népek tanulmányozása végett. 83 képpel és 1 térképpel. Bp., é. n., Lampel R. Könyvkiadóvállalata. Kopott, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12776.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Halmai János, Novák István: Farmakognózia. Budapest, 1963, Medicina Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.
12777.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Vámossy Zoltán dr., Fenyvessy Béla dr., Mansfeld Géza dr.: Gyógyszertan Orvostanhallgatók és orvosok számára. Rendeléstannal és egy méregtani toldással ellátva. Budapest, 1914, Mai Henrik és Fia . Félvászon kötésben.
12778.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

dr. Kelen Béla: Röntgenológia orvostanhallgatók és gyakorló orvosok számára. Bp., 1928. K. M. Egyetemi nyomda. Kissé megviselt félvászon kötésben
12779.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Bilz, F. E. - Az új természetes gyógymód. I-II. Bp., é.n.,Dr. Karl Meyer.A szöveg közé iktatatott 800 ábrával, 40 színes képpel ect. Illusztrált egészvászon kötésben. Javítandó fedőborítóval.
12780.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Weninger Antal dr.: A gyógyító művészet új írányai. Budapest,é.n.,  Vörösváry Kiadó. Kiadói félvászon kötésben.
12781.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

12782.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

12783.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Haeckel, Ernst: Az élet csodái. I-II. Természettudományi Könyvtár. Budapest, 1911, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
12784.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

12785.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Baktay Ervin dr.: A csillagfejtés könyve. Az asztrológia elmélete és gyakorlata. Számos ábrával és táblázattal. Budapest, é.n., Bányai és Várkonyi. Félvászon kötésben.
12786.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

12787.

Todd, David: Népszerű csillagászat.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft