Georg Wegener: Szálljatok velem! Egy világjáró újabb emlékei. 30 képpel. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Gerinc kissé kopott, egyébként jó állapotú.
Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Teljes sorozat, kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, két kötet kötése hibás
Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. (V. hiányzik) Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, közepes állapotban
Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Teljes sorozat, kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, a kötéseken itt-ott kopásokkal, két kötet gerince elvált, de javítható, egy-két lap hiányzik, illetve elvált
Visions d'Italie. à l'occasion du mariage de S.A.R. Umberto di Savoia, Prince du Piémont avec S.A.R. La Princesse Maria Jose de Belgique. Roma, 1930. Società Editrice di Novissima. Számozott / Numbered 1141/1500! Kissé kopott egészvászon kötésben / In worn canvas binding
Hedin, Sven: A rejtelmes India. I-II. kötet Sven Hedin utazása Perzsia sivatagjain keresztül. Fordította és bevezetéssel ellátta Zigány Árpád. I. kötet. Bp., (1912), Magyar kereskedelmi Közlöny. Sok fényképpel, rajzalt illusztrált kiadvány. Dombornyomott, gazdagon díszített, egészvászon kötésben.Az egyik kötet gerince szakadozott.