Die gute Sache der heiligen Schrift alten und neuen Testaments enthaltenen Göttlichen Öffenbarung. 1. köt. Königsberg, 1764, Hartung. Kopott kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Zeiner A.: Egy csodálatos jövendölés. I kiadás. Budapest, é.n., Vallásos Iratok Nemzetközi Kiadóhivatala. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Szép állapotban.
Bán Aladár: Áhítat szárnyain. Himnuszok és egyéb vallásos költemények. Akantisz V. rajzaival. Budapest, 1900, A Szent-István Társulat kiadása. Illusztrált, kiadói papír kötésben.
A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus kongresszus Emlékkönyve. Budapest, 1938, A Szent István- Társulat Kiadása. Kissé kopottas illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
Gerevich Tibor, Lepold Antal, Zsembery István (szerk.): Magyar Katolikus almanach III. évfolyam 1929. Budapest, 1929, Stephaneum. Újrakötve egészvászon kötésben.
Csáky Miklós: Tripartita tuba catechetica, id est explicatio doctrinae Christianae. Pars III. de septem sacramentis. Kassa, 1740, Typis academicis Societatis Jesu. Kicsit laza, szakadozott kartonált papírkötésben.