14K (Au) arany foglalatú, kézzel festett porcelán szentképes medál. Porcelán kissé sérült, jelzés nélkül, 3×5 cm, bruttó:10,3 gr. / Vintage porcelain medal with handpainted image, in 14C gold frame 5 cm
6 személyes komplett, ezüst (Ag.) evőeszköz készlet: 6 db kanál, 6 db villa, 6 db kés (1 db az illesztésnél kicsit elcsúszott), 6 db desszertes kanál, 6 db kávéskanál, 6 db süteményes villa, 6 db süteményes kés, 1 db cukorfogó csipesz, 1 db nagy kanál, 1 db nagy merőkanál, 1 db tortaszeletelő, 2 db húsvilla (kicsi és nagy); "K. L." monogrammal, jelzett, összesen nettó 2056 g + kések br. 890 g, öss...
XIX. sz vége: Ezüst (Ag) öv bőrre fűzött veretekből, aranyozott ezüst filigránból rakott növényi motívumokkal és niello-díszítéssel, 84 zolotniki (875/1000) tisztaságú kaukázusi jelzéssel és "AI" mesterjeggyel / End of 19th century: Silver belt from the Caucasus on a leather base, with gold plated filigree floral decoration and niello inlay, 84 zolotniki (875/1000) fineness hallmark and "AI" maker...