800 Ft
1928-1966 3 db villamosvasúti kiadvány: Villamosjárművek tűzrendészeti szabályzata. Bp., 1966. Félvászon kötésben, jó állapotban.; Fővárosi villamosvasút üzemi kollektív szerződése 1952. Bp., Akadémiai nyomda. Kopott vászonkötésben, jó állapotban.; Kocsivezetői tudnivalók. Függelék a Debreczeni Helyi Vasút és a Debreczen-Nyírbátori h. é. vasút vonatai által közösen használt vonalakon teljesítendő szolgálat tárgyában kiadott szabályrendelethez. Debrecen, 1928, Magyar Nemzeti Könyv- és Lapkiadóvállalat Rt.Laza félvászon kötésben, az első lapok kijárnak.