1925 Magyar Iparművészet. Az Országos Magyar Iparművészeti Múzeum és Iskola és az Orsz. Magyar Iparművészeti Társulat Közlönye. XXVII-XXIX. évf. 1925-1926. (egybekötve) Szerk. Györgyi Kálmán. Korabeli, félvászon kötésben, jó állapotban
1926 Meghívó a Libériai köztársaság függetlenségi ünnepségére, az ünnepség programjával / Invitation for the celebration of the independence of Liberia with program
1926 Nemzetközi Jogász Szövetség - International Law Association, 34th Vienna conference. A bécsi és alsó-ausztriai turistaforgalomért felelős bizottság kiadványa az International Law Association bécsi konferenciája alkalmából. Sok érdekes leírás angol és részben német nyelven, képekkel és illusztrációkkal, valamint a konferencia részletes programjával.
1927 Magyar Iparművészet. Az Országos Magyar Iparművészeti Múzeum és Iskola és az Orsz. Magyar Iparművészeti Társulat Közlönye. XXX-XXXI. évf. 1927-1928. (egybekötve) Szerk. Györgyi Kálmán. Korabeli, félvászon kötésben, jó állapotban
1927 Mit rajzolunk az idén? Rajzminták (normál rajztanmenetek) az elemi iskolák V. osztályai számára. Terv.: Tirpák Sándor. Bp., Szent István Társulat. Papírkötésben, jó állapotban.
1928-1966 3 db villamosvasúti kiadvány: Villamosjárművek tűzrendészeti szabályzata. Bp., 1966. Félvászon kötésben, jó állapotban.; Fővárosi villamosvasút üzemi kollektív szerződése 1952. Bp., Akadémiai nyomda. Kopott vászonkötésben, jó állapotban.; Kocsivezetői tudnivalók. Függelék a Debreczeni Helyi Vasút és a Debreczen-Nyírbátori h. é. vasút vonatai által közösen használt vonalakon teljesítendő ...
1929 Magyar Iparművészet. Az Országos Magyar Iparművészeti Múzeum és Iskola és az Orsz. Magyar Iparművészeti Társulat Közlönye. XXXII-XXXIII. évf. 1929-1930. (egybekötve) Szerk. Györgyi Kálmán. Korabeli, félvászon kötésben, jó állapotban