1 000 Ft
18
Életképes japán porcelán teás készlet (kis hiánnyal): fedeles kiöntő, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 19 cm + kis kiöntő, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 9 cm + cukortartó, fedél nélkül, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 6,5 cm + 3 db csésze + 4 db alj, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, az egyik csésze kis sérüléssel, d: 6,5 ill. 11,5 cm