A Magyar Sors - bajtársi levelezés II. sz. (hadtörténeti) sorozata. Szerk. Kuthy Ferenc. 22 darabos képeslapsorozat K. Nagy Sándor rajzaival / 22 old unused Hungarian military history postcards, signed be K. Nagy Sándor
A Magyar Sors - bajtársi levelezés I. sz. (hadtörténeti) sorozata. Szerk. Kuthy Ferenc. 14 darabos (hiányos!) képeslapsorozat K. Nagy Sándor rajzaival. A lapok hátoldalán az 1948-as abonyi Terv- és Versenykiállítás, illetve az 1947-es Nagyabonyi Kultúrnapok alkalmi bélyegzése látható.
18 db RÉGI használatlan magyar városképes és motívumlap; Pázmány Péter Egyetem Tercentenarium / 18 db old unused Hungarian town-view postcards and motive cards; Pázmány Péter University Tercentenarium
29 db RÉGI történelmi magyar és külföldi városképes lap, vegyes minőség; magyar, felvidék, török, német / 29 old historical Hungarian and foreign town-view postcards, in mixed quality; Hungarian, Upper Hungarian, German, Turkish
52 db RÉGI sérült történelmi magyar városképes lap érdekes darabokkal; erdélyi, felvidéki, horvát, vajdasági, kárpátaljai / 52 old damaged historical Hungarian town-view postcards with interesting cards; Transylvanian, Croatian, Upper Hungarian, Vojvodinan, Transcarpathian
4 db RÉGI erdélyi városképes lap; Beszterce, Bethlen, Oláhszentgyörgy, Szováta / 4 old Transylvanian town-view postcards; Beszterce, Bethlen, Oláhszentgyörgy, Szováta
31 db RÉGI külföldi városképes lap vegyes minőségben; sok osztrák, pár cseh / 31 old foreign town-view postcards in mixed quality; many Austrian and some Czech
22 db RÉGI osztrák városképes lap vegyes minőségben; Graz, Nestelbach bei Graz, Sankt Radegund bei Graz / 22 old Austrian town-view postcards in mixed quality; Graz, Nestelbach bei Graz, Sankt Radegund bei Graz