3 db RÉGI cseh városképes lap vegyes minőségben; Brünn, Budweis, Böhmische Trübau / 3 old Czech town-view postcards in mixed quality; Brno, Ceské Budejovice, Ceská Trebová
22 db RÉGI külföldi városképes lap vegyes minőségbe; sok osztrák, pár német, cseh, olasz, lengyel / 22 old foreign town-view postcards in mixed quality; many Austrian, some German, Czech, Italian and Polish
4 db RÉGI cseh városképes lap vegyes minőségben; Iglau, Teplitz, Eger, Pisek / 4 old Czech town-view postcards in mixed quality; Jihlava, Teplice, Cheb, Písek
4 db RÉGI osztrák városképes lap vegyes minőségbe; Judendorf, Wolayer See / 4 old Austrian town-view postcards in mixed quality; Judendorf, Wolayer See
4 db RÉGI cseh városképes lap vegyes minőségben; Warnsdorf, Reichenberg, Bilin, Príbram / 4 old Czech town-view postcards in mixed quality; Varnsdorf, Liberec, Bílina, Príbram
2 db RÉGI század előtti cseh városképes lap vegyes minőségben; Olmütz, Theresienstadt / 2 old (before 1900) Czech town-view postcards in mixed quality; Terezín, Olomouc
100 db RÉGI sérült külföldi városképes lap érdekes darabokkal és lithokkal; sok osztrák, olasz, német, balkáni / 100 old damaged foreign town-view postcards with interesting and litho cards; many Austrian, German, Italian, Balkan
27 db túlnyomórészt háború előtti európai képeslap füzet és sorozat (Spanyolország, Franciaország, Olaszország stb.) / 27 mostly pre-1945 European postcard booklets (Spain, France, Italy etc.)
3 db régi német városképes lap (Drezda és Nürnberg) villamosokkal, és a Rathen gőzhajóval / 3 pieces German postcards (Dresden and Nürnberg) with trams and SS Rathen