Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 116
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1051706
31242
232
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
Matskássy Gyula (1912-1971) ~1938. "Bajnoki Érem / Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája" ezüstözött fém díjérem (40mm) + 1966. "Vegyi KISZÖV (Kisipari Szövetkezet) 1966. VIII. 20. I" fém díjérem mellszalagon + aranyozott Br címeres lemezjelvény + ~1970. "Magyar Labdarúgók Szövetsége" aranyozott, zománcozott tombak jelvény + "BLSZ (Budapesti Labdarúgó-szövetség)" aranyozott, zománcozott jelvény... 1001256
31243
232
Numizmatika
1938-1939. "Camp Liga de Nord 1938-1939 / Borbély Micu" bronzozott fém érem mellszalagon, "DUKÁSZ ARAD AD" gyártói jelzéssel. Szign.: BERKOVICS (40mm) T:2- 999667
31244
232
Numizmatika
1939. "MDEOSZ (Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége) Kassa" zománcozott fém jelvény "Boczan Károly Csokonai u. 8." gyártói jelzéssel + "A Kassi Országos Dalosünnep Emlékérme / MDEOSZ (Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége)" Br díjérem + 1940. "Mathias Rex Hung. MDEOSZ (Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége) Győr" aranyozott fém jelvény T:2 1053940
31245
232
Numizmatika
~1940. "Hungária" Kossuth-címeres Br cserkész sapkajelvény (45x37mm) T:2 Hungary ~1940. "Hungária" Br scout cap badge (45x37mm) C:XF 1054092
31246
232
Numizmatika
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN L. + 1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN L. T:2-,3 korróziónyom 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. + 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" zinc medal without ribbon... 1024467
31247
232
9500
Numizmatika
Arató Gyula (1898-1969) 1943. "Mátyás Király Sportév 1943. - Kajakban első: MOVE Testedző Egyesület" aranyozott fém díjplakett (199x101mm) T:2- aranyozás kopott 1028161
31248
232
Numizmatika
1943. "Mátyás Király Sportév 1943" bronzozott hadifém gomblyukjelvény (30x15mm) T:2- 1051741
31249
232
Numizmatika
~1944-1945. "Bátorság! Kitartás! Győzünk!" nyilaskeresztes jelvény (22mm) T:2- 1050692
31250
232
Numizmatika
1948. "XIV. Olimpia London 1948" zománcozott jelvény (23x19mm) T:2- 1050058
31251
232
Numizmatika
1949. "Magyar Élmunkás" kitüntetés hátoldalon sorszámmal és nem eredeti tokban T:2 1050090
31252
232
Numizmatika
1949. "MHK (Munkára Harcra Kész)" + 1977. "P.V. Versenyek - Angyalföldön" aranyozott Br jelvények T:2 1008647
31253
232
Numizmatika
Matzon Frigyes (1909-1986) 1950. "Budapesti Tekéző Alszövetség / 1950 Egyéni bajnokság 4." Br fíjérem (77mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft