5db klf szocialista emlékérem és plakett, közte 1970. "Gamma Művek Budapest 1920-1970" Br emlékérem (70mm), 1972. "A Magyar Népgazdasági Tervezés 20 éves / 1947-1972" fém emlékérem (60mm) T:2,2-
11db szocialista korszakból való, elismerő (szakszervezeti munkáért,társadalmi munkáért) témájú plakett, legtöbb tokban, közte 1986. "Pedagógusok Szakszervezete - Központi Vezetősége - Érdemes Munkájáért" Br plakett (86mm), DN "A Magyar Polgári Védelemért" fém plakett tokban (105x90mm) T:vegyes, egyik plakettről érem hiányzik
11db vegyes magyar és külföldi plakett, több porcelán, mind tokban (egyik tok fedője hiányzik), közte DN "KIOSZ (Kisiparosok Országos Szervezete) - Kiváló Szervezeti Munkáért" Hollóházi porcelán kitüntető plakett, jelvénnyel tokban (136mm), 1982. "Magyar Ideg és Elmeorvosok Tiszántúli Tagozatának Szakcsoport Ülése - Miskolc 1982. VI. 9-11." jelzett Hollóházi porcelán plakett (89mm) T:vegyes
14db vegyes magyar és külföldi plakett, többségében a szocialista időszakból, legtöbb tokban, közte 1983. "MHSZ 35. Rádiós Országos Bajnokság 1983. augusztus 12-19. Veszprém" Br emlékérem fa talpon (60mm), DN "Eredményes Szakszervezeti Munkáért KPVDSZ. Elnökség" fém plakett (104x91mm) T:vegyes