1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Vegyes kerámia tétel: 7 db bögre, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 8 cm + 4 db mázas kerámia csésze, jelzett, hibátlan, d: 6,5 cm + Dekoratív mázas kerámia tányér, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 24 cm