8 000 Ft
Dr. Gábor Béla-Dr. Arányi Taksony: Dactyloscopia. A személy kilétének megállapítása az újjak lenyomatai alapján. Bírák, ügyészek, rendőrhatóságok, csendőrség, fegyintézetek stb. részére.
Bp. 1905. Orsz. Közp. Közs. Nyomda IV+160 l.+8 kihajtható tábla. Későbbi vászon kötésben, az eredeti címlap felhasználásaával, jó állapotban