Edward F. Stevens: Shipping Practice with a consideration of the law relating thereto. With a foreword by the late Lord Essendon. London, 1952, Sir Isaac Pitman & Sons. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban / full linen binding, good condition
Wilhelm Gusztáv: Gyárak, pályaudvarok és villamos erőközpontok világítása. Bp., 1932, Ifj. Kellner Ernő Könyvnyomdája. Kiadói Papírkötésben. Jó állapotban.
Th. H. Van De Velde dr.: A tökéletes házasság élettana és megvalósítása. Fordította: Feldmann Sándor dr. Budapest, 1928, Rozsnyai Károly Kadása. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.
Pápay József: Reguly Antal emlékezete. Nyelvészeti hagyatékának földolgozása alkalmából írta- - Budapest, 1905, Magyar Nyelvtudományi Társaság. Kiadói papír kötésben, kis hibával, egyébként jó állapotban.
Sándor Pál jubileumi emlékalbum. Az OMKE elnöke hetvenedik születésnapja és parlamenti tevékenységének harmincadik évfordulója alkalmából. Kiadta az Országos Magyar Kereskedelmi Egyesülés Bp. 1930. Tolnai. Aranyozott egészvászon kötésben.
Társadalmi lexikon. Tizenhat színes táblával, számos képpel és grafikonnal. Függelékül: A szocialista mozgalmak krónikája. 1750-1928. Budapest, 1928, Népszava. Színes képek hártyapapírral. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.
Gould, Stephen Jay, et al.: Az élet könyve. Bp., 1998, Officina Nova. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.; Wolf, Josef, Burian, Zdeněk: Az őskori ember. Bp., 1988, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Lugosi Éva dr.:MSD Orvosi kézikönyv. The Merck Manual. A centenáriumi amerikai kiadás magyar változata. Budapest, 2000, Melania Kiadó Kft. Aranyozott kiadói bőrkötésben. Jó állapotban.
Lósy-Schmidt EDe dr., Barát Béla dr.(szerk.): Technikai lexikon. Építészet, mérnöki, és gépészmérnöki tudományok. I-II. kötet. 1800 szövegábrával, 180 képel. Budapest, 1928, Győző Andor kiadása. Aranyozott, kiadói egészvászon kötéseben. 1-2 lap elvált, egyébként jó állapotban.