Bársony István: A rab király szabadon Fantasztikus állatregény. Bp., 1902. Magyar Hírlap. Első kiadás! 174 l. Aranyozott félvászon kötésben, jó állapotban
Universum: Évkönyv a család és az ifjúság számára. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp. 1913. Lampel. Sok vadász és utazás témájú cikkel. Jó állapotú egészvászon kötésben
Kittenberger Kálmán, Mészáros Kálmán dr.: Afrikai vadászemlékek. Válogatás - - írásaiból. A válogatás Véber Károly munkája. A fotók a szerzők eredeti felvételei. Budapest, 1970, Gondolat. Karton kötésben, fedőborítóval, jó állapotban.
Dr. Hankó Vilmos (szerk.): Universum (Háborús kötet), évkönyv a család és ifjúság számára. Budapest, 1916, Lampel R. Kk. (Wodianer F. és Fiai) R.T. könyvkiadóvállalata.Festett egészvászon kötésben, illusztrációkkal, jó állapotban.