Magyar emlékveretek Tételek száma: 200
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1057792
30473
233
Hungarian commemorative medallions
Numizmatika
Arató Gyula (1889-1969) 1928. "Közszolgálati Alkalmazottak Nemzeti Szövetsége - Verseny Díj / 1928. évi K.A.N.SZ. érem mérkőzés" Br díjérem (36mm) T:2,2- fülnyom 1058201
30474
233
3800
Numizmatika
Asszonyi Tamás (1942-) 1981. "1881-1981 / 100 éves a Magyar Vöröskereszt" ezüstözött fém emlékplakett (40mm) T:1 1058376
30475
233
3200
Numizmatika
Asszonyi Tamás (1942-) DN Br névjegyérem (25mm) T:2 1062510
30476
233
17000
Numizmatika
Asszonyi Tamás (1942-) DN 12db "Horoszkóp" Br emlékérem, mindegyik eredeti tokban (48mm) T:2 1061490
30477
233
Numizmatika
Beck András (1911-1985) DN "Bársony Tivadar" Br plakett, a Zsidó Kórház főradiológusáról (98-95mm) T:2- rep. HP II: 92. 1010066
30478
233
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1925. "Jókai Mór - A Nagy mesemondónak hálás nemzete" Br emlékérem (36mm) T:3 1033942
30479
233
4800
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1929. "Magyar Királyi Földművelésügyi Miniszter / A mezőgazdaság terén szerzett érdem elismeréséül" bronzozott hadifém emlékérem (60mm) T:1-,2 Hungary 1929. "Royal Hungarian Minister of Agriculture / In recognition of merits earned in the field of agriculture" Br plated war metal commemorative medal. Sign.: Lajos Berán (60mm) C:AU,XF HP 1304. 1057711
30480
233
2200
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1941. "Magyar Evezős Szövetség / Túraverseny 1941." Al díjérem, hátoldalán "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (50,5mm) T:2 1062419
30481
233
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Salgótarján - Salgótarján felszabadulásának 40. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) + Csúcs Viktória (1934-) 1979. "MÉE - Szent István dénár" Br emlékérem (42,5mm) + Sebestyén Sándor (1949-) "VII. Fogathajtó Világbajnokság Szilvásvárad - Eger" Br emlékérem (42,5mm) + Tóth Sándor (1933-) 1985. "MÉE Hajdú-Bihar Megye / Apafi Mihály" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2 1022157
30482
233
30000
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1986-1999. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk" 15db-os Br emlékérem teljes szettje az Erdélyi fejedelmek sorozathoz tartozó tálcán T:1 1060211
30483
233
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" ezüstözött Al emlékérem (32mm) T:PP felületi karc 987879
30484
233
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1996. "II. János Pál pápa látogatása Pannonhalmán" aranyozott fém emlékérem (42mm) T:PP ujjlenyomatos Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft