Ligeti Sándor: Ablaküveg tervrajz 2db. Vegyes technika, papír, egyik pecséttel jelzett, sérült, 30×21 cm, különböző díszítő rajzok, ceruza, pauszpapír, szakadásokkal, 24×20 cm