Festmények és grafikák Tételek száma: 213
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1082278
10012
236
4400
Blahos Rudolf (1917-1986): Zalaegerszegi falumúzeum. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×38 cm 995055
10013
236
Boldogfai Hajgató Ferenc (?-?): Virágcsokor. Olaj, karton, jelzés nélkül, keretben, 50×40 cm 1088282
10014
236
3200
Bors István (1938-2003) szobrászművész vázlatai, cca 160 db, jelzettek, különböző méretben 1088948
10015
236
Borsos Miklós (1906-1990): Lovas, rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott (61/100), 29x19cm 1041476
10016
236
Borsos Miklós (1906-1990): Lovászok, rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott (87/100), paszpartuban, fa keretben, 19×29,5 cm 1060952
10017
236
Bosch jelzéssel: Ismeretlen férfi portré, grafika, papír, üvegezett keretben, 35x24cm 996050
10018
236
4800
Conrad Gyula (1877-1959): Tavasz Rómában című mappa egy lapja, 1913. Litográfia, papír, üvegezett keretben, 33x24,5 cm 1086286
10019
236
Lakatos jelzéssel: Alakok. Szén, papír, szakadásokkal, 34×46 cm 1016500
10020
236
Csanády András (1929-): Újszülött. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 13×8 cm 1013772
10021
236
Császár Attila (1951-2002): Pegazus érkezése. Szitanyomat, papír, jelzett, gyűrött, 30×39 cm 995057
10022
236
Csikós Tóth András (1902-1963): Balatoni halászcsónak, 1939. Akvarell, papír, kasírozott, jelzett, üvegezett keretben, 47×58 cm 1087241
10023
236
Csillag József (1894-1977): A csárdában. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett antik keretben, 34×28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft