10 000 Ft
9
Kisfaludi Kisfaludy Károly minden munkái I-VI. Hetedik bővített kiadás. Magyar remekírók sorozat. Bp., 1893, Franklin-Társulat kiadása. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű, festett egészvászon kötés, festett lapszélek, jó állapotban.