Erdey-Grúz Tibor (szerk.): hazánk Magyarország. I-II. Budapest, 1975, Akadémia Kiadó. Sok képpel illusztrált kiadvány. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
Dr. Csatkai Endre: Emlékezés Esterházy Pál nádorra születésének 300. évfordulója alkalmából. Különlenyomat a Soproni Hírlapból. Sopron, 1935, Székely és Társa. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Hogy akar segíteni a Keresztény Párt a magyar gazdán és a magyar gazdaságon? (A Keresztény Gazdasági és Szociális Párt agrárprogramja.) Bp., 1932. Papírkötés, gerincnél levált, kopottas állapotban.
Hofmannsthal, Hugo von: Salzburgi nagy világszínház mysterium-játék a jóról és a rosszról, fordította: Bársony Imre. Belsejében ajánlással! Bp., Poézis Kiadás. Papírkötés, kopottas állapotban.
Baranyai Decsi János: Az Caius Crispus Sallustiusnak két históriája. Szeben, 1596. Reprint kiadás. Budapest, 1979, Akadémia Kiadó. Egészbőr kötésben, kartonmappában.
Reviczky Gyula összes költeményei. II. Rendezte: Koroda Pál. Budapest, 1895, Athenaeum. Gazdagon díszített, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszél. Kissé kopott fedőlap, egyébként, jó állapotú.