Andrássy Lajos: Levél a pókhálóban. Budapest, 1971, Szépirodalmi Könyvkiadó. Szerző által dedikált példány. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.
TERSÁNSZKY (Józsi) Jenő: Kakuk Marci ifjusága. Bp. 1923. Amicus. 134 p. Első kiadás, 200 külön készült, számozott példányból a 167. számú, kézzel számozott, a szerző és az illusztrátor által aláírt példány! "Beöthy Lászlónak szerény híve Tersánszky" felirattal! Viseltes fedőborítóval, külső gerinc hiányzik.
Éjfél. Magyar írók misztikus novellái. Összegyűjt. Bálint Aladár. Gyoma, 1917. Kner Izidor. Az előszót Kosztolányi Dezső írta, a címlapot és az illusztrációkat Divéky József rajzolta. Kiadói félvászonkötésben, jó állapotban.
Tóvölgyi Títusz: Az ezüst vitéz. Regény a tatárpusztítás idejéből. Negyedik kötet. Pest, 1871, Heckenast Gusztáv. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, pecsételt, kopottas állapot.
Bognár Elek: A szónoklás és előadás művészete. Márton Lajos festőművész rajzaival. A szerző saját kiadása,é.n., Merkantil Nyomda. Illusztrált kiadó papír kötésben.