https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 102

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Schmid Kristóf ifjusági iratai, ötödik, egészen újra átdolgozott magyar kiadás uj beszélyekkel bővítve és egy-egy acélmetszettel díszítve Sujánszky Antal szerkesztése alatt. Bp., 1873. Athenaeum. I.-VIII. 4 kötetben 4 t. (Fuchsthaller metsz.) Korabeli félvászon kötésben
1
13047.

Schmid Kristóf ifjusági iratai, ötödik, egészen újra átdolgozott magyar kiadás uj beszélyekkel bővítve és egy-egy acélmetszettel díszítve Sujánszky Antal szerkesztése alatt. Bp., 1873. Athenaeum. I.-VIII. 4 kötetben 4 t. (Fuchsthaller metsz.) Korabeli félvászon kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
EUR
,
20,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Reich Károly: Variációk. A pamutszamár keservei, átváltozásai és végső boldogsága. Devecseri Gábor versével. Bp., 1970, Magyar Helikon. Kiadói, keménytáblás, rajzos kartonkötésben, rajzos védőborítóban.
1
13048.

Reich Károly: Variációk. A pamutszamár keservei, átváltozásai és végső boldogsága. Devecseri Gábor versével. Bp., 1970, Magyar Helikon. Kiadói, keménytáblás, rajzos kartonkötésben, rajzos védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
EUR
,
6,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Segítség! Az Eperjes-Nagykároly-Toroczkó tűzkárosultjainak fölsegélésére. 2. kiadás. Szerk. Jókai Mór, Nagy Miklós, Roskovics Ignácz. (Bp. 1887. Franklin Társulat nyomdája.) 40 l. 6 sztl. lev. Az emlékalbum 1 forintos változata. Eredeti papírborítóval. Ritka! / Fire aid for Eperjes, Nagykároly, Torockó 38x50 cm
1
13049.

Segítség! Az Eperjes-Nagykároly-Toroczkó tűzkárosultjainak fölsegélésére. 2. kiadás. Szerk. Jókai Mór, Nagy Miklós, Roskovics Ignácz. (Bp. 1887. Franklin Társulat nyomdája.) 40 l. 6 sztl. lev. Az emlékalbum 1 forintos változata. Eredeti papírborítóval. Ritka! / Fire aid for Eperjes, Nagykároly, Torockó 38x50 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
17 000 Ft
44,04
EUR
,
48,57
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Berecz Sándor dr.: Magyarország művelődésének története.  Gyoma, 1905, Kner Izidor. Kiadói egészvászon kötésben, festett lapszélek. Közepes állapotban.
1
13050.

Berecz Sándor dr.: Magyarország művelődésének története. Gyoma, 1905, Kner Izidor. Kiadói egészvászon kötésben, festett lapszélek. Közepes állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
11,92
EUR
,
13,14
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A magyar család aranykönyve. Útmutató a családi élet minden ügyében. I-III. kötet. I.: Egészség, lakás, ruházkodás. II.: Családi nevelés és a családi élet külső vonatkozásai. III.: A család gazdasági élete. Háztartás. A konyha. A család élelmezése. Házi állatok. Kertészet. Kézimunka. Házi ipar. Budapest, 1909-1911. 704 p.; 696 p.; 573 p. Mindhárom kötetben számos színes tábla és melléklet. A három kötet egységes, díszesen aranyozott, dombornyomásos kiadói egészvászon kötésben. Eredeti kiadói védőtokban. Gyönyörű, hibátlan állapotban!
1
13051.

A magyar család aranykönyve. Útmutató a családi élet minden ügyében. I-III. kötet.
I.: Egészség, lakás, ruházkodás. II.: Családi nevelés és a családi élet külső vonatkozásai. III.: A család gazdasági élete. Háztartás. A konyha. A család élelmezése. Házi állatok. Kertészet. Kézimunka. Házi ipar. Budapest, 1909-1911. 704 p.; 696 p.; 573 p. Mindhárom kötetben számos színes tábla és melléklet.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
46 000 Ft
119,17
EUR
,
131,43
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1864 Magyar Nők Évkönyve. Negyedik évfolyam. Szerk. és kiad. Emilia (Kánya Emília). Pest, 1863. Kiadói, díszes félbőr kötésben, 14db litografált portréval, kopottas állapotú (a kötéstábla és a lapok foltosak, helyenként javításnyomok, ill. ceruzás firkák, az elején a naptárból 2 lap hiányzik)
1
13052.

1864 Magyar Nők Évkönyve. Negyedik évfolyam. Szerk. és kiad. Emilia (Kánya Emília). Pest, 1863. Kiadói, díszes félbőr kötésben, 14db litografált portréval, kopottas állapotú (a kötéstábla és a lapok foltosak, helyenként javításnyomok, ill. ceruzás firkák, az elején a naptárból 2 lap hiányzik)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
EUR
,
28,57
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bátky Zsigmond-Győrffy István-Viski Károly: A magyarság néprajza. Tárgyi néprajz I. Bp., 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, ábrákkal, fotókkal illusztrált, kissé kopottas állapotban.
1
13053.

Bátky Zsigmond-Győrffy István-Viski Károly: A magyarság néprajza. Tárgyi néprajz I. Bp., 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, ábrákkal, fotókkal illusztrált, kissé kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
EUR
,
17,14
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bartha-Gőnyey-Kodály-Lajtha-Schwartz-Solymossy-Szendrey-Szendrey: A magyarság néprajza. Szellemi néprajz II. Bp., (1941), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, ábrákkal, fotókkal illusztrált, kissé kopottas állapotban.
1
13054.

Bartha-Gőnyey-Kodály-Lajtha-Schwartz-Solymossy-Szendrey-Szendrey: A magyarság néprajza. Szellemi néprajz II. Bp., (1941), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, ábrákkal, fotókkal illusztrált, kissé kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
EUR
,
17,14
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Győrffy István-Viski Károly: A magyarság néprajza. Tárgyi néprajz II. Bp., (1941), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, ábrákkal, fotókkal illusztrált, belső címlap ragasztott, kissé kopottas állapotban.
1
13055.

Győrffy István-Viski Károly: A magyarság néprajza. Tárgyi néprajz II. Bp., (1941), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, ábrákkal, fotókkal illusztrált, belső címlap ragasztott, kissé kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
EUR
,
17,14
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Berze Nagy-György-Horger-Solymossy-Szendrey-Tolnai-Viski-Zlinszky: A magyarság néprajza. Szellemi néprajz I. Bp., (1941), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, ábrákkal, fotókkal illusztrált, kissé kopottas állapotban.
1
13056.

Berze Nagy-György-Horger-Solymossy-Szendrey-Tolnai-Viski-Zlinszky: A magyarság néprajza. Szellemi néprajz I. Bp., (1941), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, ábrákkal, fotókkal illusztrált, kissé kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
EUR
,
17,14
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szántó Ferenc (szerk.): Falusi képeskönyvek I. Palóc lakodalom. Rajzolta: Rácz Veronika. Budapest, 1942. Kötés és fűzés nélkül.  Korának megfelelő állapotban.
1
13057.

Szántó Ferenc (szerk.): Falusi képeskönyvek I. Palóc lakodalom. Rajzolta: Rácz Veronika. Budapest, 1942. Kötés és fűzés nélkül. Korának megfelelő állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
EUR
,
25,71
USD
Ajánlatok száma:
0
 
P. Rick: Lukodalmash / Marsbéli orgiák (pajzán könyv). Kiadói papírkötés, illusztrált, jó állapotban.
1
13058.

P. Rick: Lukodalmash / Marsbéli orgiák (pajzán könyv). Kiadói papírkötés, illusztrált, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz