Gesenius, Wilhelm: Neues hebräisch-deutsches Handwörterbuch über das Alte Testament. Zweyte verbesserte vermehrte und mit einem Register versehene Auflage. Leipzig, 1823. bey Friedrich Christian Wilhelm Vogel. Korabeli félbőr kötésben, kis hibákkal. / In half leather binding
Unsere Zeit - Jahrbuch zum Conversations-Lexikon. Siebenter Band. 30045/7. Lepzig, 1863, F. A. Broadhaus. Batthyány pecséttel. Kiadói Félbőr kötésben, festett lapszél. Gerinc kissé kopott, egyébként jó állapotú.
Unsere Zeit - Jahrbuch zum Conversations-Lexikon. Sechster Band. 30045/6. Lepzig, 1862, F. A. Broadhaus. Batthyány pecséttel. Kiadói Félbőr kötésben, festett lapszél. Gerinc kissé kopott, egyébként jó állapotú.
Unsere Zeit - Jahrbuch zum Conversations-Lexikon. Vünfter Band. 30045/5. Lepzig, 1861, F. A. Broadhaus. Zichy Jenő Gróf pecséttel. Kiadói Félbőr kötésben. Gerinc kissé kopott, egyébként jó állapotú.
Unsere Zeit - Jahrbuch zum Conversations-Lexikon. Vierter Band. 30045/4. Lepzig, 1860, F. A. Broadhaus. Zichy Jenő Gróf pecséttel. Kiadói Félbőr kötésben. Gerinc kissé kopott, egyébként jó állapotú.
Unsere Zeit - Jahrbuch zum Conversations-Lexikon. Dritter Band. 30045/3. Lepzig, 1859, F. A. Broadhaus. "Ezt a könyvet gr. Zichy Jenő ajándékozta a Fővárosi könytárnak" bejegyzéssel. Kiadói Félbőr kötésben. Gerinc kissé kopott, jó állapotú.
Collection officielle des ordonnances de police. Depuis 1831 jusqu'à 1861. 6. köt. Paris, 1865, Libraire administrative de Paul Dupont. Kicsit szakad, kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Visions d'Italie. à l'occasion du mariage de S.A.R. Umberto di Savoia, Prince du Piémont avec S.A.R. La Princesse Maria Jose de Belgique. Roma, 1930. Società Editrice di Novissima. Számozott / Numbered 1141/1500! Kissé kopott egészvászon kötésben / In worn canvas binding
Kim Il Sung: Sous la banniere des grandes idees de djoutche du camarade. L'occasion du 60. anniversaire de la naissance du camarade Kim Il Sung, Grand Leader. Pyongyang, Editions en Languages Etrangéres, 1972. Kiadói vászonkötésben, borítóval, színes illusztrációkkal. Jó állapotú. / In linen binding with dust jacket, illustrated.
Marmontel, Jean-Francois: Les Incas, ou La destruction de l'Empire du Perou. I.-II. Paris. 1810. 290p. + 348p. egy kihajtható térképpel, Korabeli egészbőr kötésben / In full leather binding.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.