Par C.-M. Gattel: Dictionaire universel de la Langue Fracaise avec la prononciation, les étymologies, les synonymes, un relevé critique et raisonné, des fautes échappées aux écrivains les plus célèbres, etc. Tome Premier. Geneve, 1837, A Lausanne. Kopottas kiadói félbőr kötésben.
cca 1930 Georges Hardy: Toutes les races dekoratív album a különböző embertípusokról, 80 oldalnyi, nagyrészt erotikus fotóval / Nice album with 80 pages of ethnic nude photos 20p + 80p. 28x40 cm
Protocolle du Régiment des Volontaire de Benyowszky crée en 1772. Benyovszky Móric madagaszkári jegyzőkönyve 1772-1776. Bp., 2004, Országos Széchényi Könyvtár - Magyar-madagaszkári Baráti Társaság - Kossuth Kiadó. A francia nyelvű kézirat hasonmása, francia betűhű átirata és magyar fordítása, kiadói műbőr kötésben / Facsimile and transcription of the French text with Hungarian translation, f...
Pascal, Blaise: Oeuvres de - -. Tome I. et II. Nouvelle edition... par M. Prosper Faugere. (Les Grands Écrivains de la France) Paris, 1886-1895, Librairie Hachette. Korabeli félbőr kötésben, felül aranyozott élmetszéssel, kisebb kopásokat leszámítva jó állapotú / Original half-leather binding, except some minor faults in good condition
Q. Horatii Flacci libri Odarum et Epodon, cum Scholiis Mich. Bruti. Venetiis 1570. I.-II. (első kötet címlapja hiányzik / first page missing) 355p. + hozzákötve / bound together Georg Fabricius: In Q. Horatium Flaccum Georgii Fabricii,... argumenta et castigationes. Lipsiae, 1571. J. Steinman. 154p. Kissé megviselt, korabeli egészbőr kötésben / in damaged leather binding
Latinum chaos de ex et pro omni seu compendiolum pro usu quotidiano. [Augsburg], 1716, [Joseph Gruber]. Viseltes állapotban, kötése, valamint az első 32 oldal hiányzik.
Wagner A P. Francisco: Universae Phraseologiae latanae corpus congestum - - secundis curis. A Quopiam ejusdem societatis sallustiana, caesaeana, liviana, corneliana et aliis Phraseologiis, demum linguis hungarica, germanica et slavica locupletatum. Budae, 1822, Typis Typographiae Univers. Hungaricae. Gót betűs. Újrakötött egészvászon kötésben.
Quintus Curtius Rufus de Rebus Alexandri Magni recte tandem captui juventutis accommodatus, oder Deutliche und nach dem Begriff der Jugend endlich recht eingerichtete Erklärung... durch Emanuel Sincerum. Augspurg, 1716, Paul Kühtze. Első kiadás! Korabeli félbőr kötésben, rézmetszetű címképpel, szép állapotban (a védőlapon és az előzéklapon a korábbi tulajdonosok bejegyzései, ill. pecsétjei, a szöv...
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.