1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Hóman Bálint, Szekfű Gyula: Magyar Történet. I. Kötet. Budapest, 1936, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Fényképekkel, térképekkel illusztrálva. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. A fedőlap kisé viseletes, egyébként jó állapotú.