12820.
236. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Tudomány és technika
1 400 Ft
3,63 EUR, 4,00 USD
Soddy Frederick: A rádium. FordÃtotta: Salamon Gábor. Harmincegy rajzzal. Bp., 1912, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé piszkos, viseltes állapotban.