Husz Béla: A beteg növény és gyógyítása. Bp., 1941, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Worschitz, Frédéric: La Hongrie forestiére d' aujourd'hui. 1931, Édition de la "Science Histirique". Kiadói papírkötés, 2 melléklettel, jó állapotban / paperback, good condition
Papp SImon: Adatok a magyarországi földgáz és földolaj kutatásokhoz. Különnyomat a Földtani Közlöny 1942. LXXII. köt. 1-3. füzetéből. Bp., 1942. Kicsit szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Hendrik Willem van Loon: Az emberiség története az ősembertől napjainkig. Száznál több részben színes képpel, melyeket a szerző rajzolt. Budapest, 1931, Dante. Kissé kopottas, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben.