4 600 Ft
11,92 EUR, 13,14 USD
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Almásy László: Autóval Szudánban. 82 képpel. Budapest,é.n., Lampel és Wodianer. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben,kopottas állapotban, laza gerinccel.