Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 37

12709.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Almásy László: Autóval Szudánban. 82 képpel. Budapest,é.n., Lampel és Wodianer. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben,kopottas állapotban, laza gerinccel.
12710.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
11,92
13,14

Banner Benedek, dr.: Mandzsúrián keresztül Bp., 1927. K. M. Egy. Ny. 81+(2)p.+3t.+2 mell. (Földrajzi ifjúsági olvasmányok.) Kiadói papírborítóban. (ázásnyommal)
12711.

Banner Benedek, dr.: Mandzsúrián keresztül
Bp., 1927. K. M. Egy. Ny. 81+(2)p.+3t.+2 mell. (Földrajzi ifjúsági olvasmányok.) Kiadói papírborítóban. (ázásnyommal)

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

12712.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43

12713.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29

12714.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43

12715.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

12716.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

12717.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43

12718.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43

12719.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43

Bergman, Stern: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Fordította Dr. Cholnoky Béla. 70 képpel és 1 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., Franklin Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, kopottas állapotban.
12720.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft