Gerevich Tibor, Lepold Antal, Zsembery István (szerk.): Magyar Katolikus almanach III. évfolyam 1929. Budapest, 1929, Stephaneum. Újrakötve egészvászon kötésben.
Nagy Antal: Hitelemzés példákban, vagyis: a katholikus hit- és erkölcstan rövid foglalata. 3. köt. Komárom, 1886, Ziegler Károly. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Bougaud Emil [Bougaud, Louis-Victor-Emile]: Szent Vince élete és a missiós papok kongregácijának megalapítása. 2. köt. Bp., 1907, Stephaneum Nyomda Rt. Aranyozott gerincű Kopott vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel, egyébként jó állapotban.
Klasszikus Arany Biblia. Az üdvnek ó- és új-szövetségi történelme rendszeres előadásban. Lipcse - Bp. 1897 Pallas, Irta (összeáll.) Dedek Crescens Lajos és Hock János. Előszóval ell. Vaszary Kolos és Császka György. I. II. kötet Festett, aranyozott, kiadói egészvászon-kötésben, körül aranyozott élmetszéssel. Igényesen restaurált, szép állapotban
Zeiner A.: Egy csodálatos jövendölés. I kiadás. Budapest, é.n., Vallásos Iratok Nemzetközi Kiadóhivatala. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Szép állapotban.
Takáts Adám: Halotti huszon-öt prédikátziók, a’ mellyeket öszve szedett, és kia-adott - -. hatodik és utolsó darab Posonyban és Pesten, 1796. Füskuti Landerer Mihály. 262p. Korabeli félbőr kötésben, gerincén kis sérülések
Énekeskönyv magyar reformátusok használatára. A Királyhágómelléki Református Egyházkerület által kötelező használatra megállapított kiadás. Oradea - Nagyvárad, 1939, Mercur Grafikai Műintézet. Kopott, fém rátéttel díszített bőrkötésben, egyébként jó állapotban.