19024.
236. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
11 000 Ft
Aranyozott Ezüst mokkás kanál, rekeszzománccal díszített, orosz fémjelzett, Ag.,nettó: 90gr., 6db, 11cm/ Gilded Silver Coffee Spoon, Russian hallmarked, Ag, brutto: 90g, 6 pz., 11cm.