Caspari, Adam Christian et al.: Vollständiges Handbuch der neuesten Erdbeschreibung. 1. köt. Weimar, 1820, Verlag des Geographisches Instituts. Kopott, aranyozott gerincű félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
cca 1910 G. Freytag&Berndt's Automobil- und Radfahrerkarten, Blatt 40.: Schweiz und Italien. Verlag der Kartographischen Anstalt, G. Freytag&Berndt GmbH, Wien. Svájc és Észak-Itália autó- és biciklitérképe, jelmagyarázatokkal, 1:300000, 64,5×53 cm
Vegyes térkép tétel, különféle térképek a Pallas Nagy Lexikonából: 1. Pannonia; 2. Magyarország a honfoglalás végén, a krónikák szerint; 3. Nagy Lajos birodalma 1382-ben; 4. Magyarország Mátyás király halálakor (1490); 5. Magyar- és Erdélyország Bethlen Gábor halála évében (1629); 6. Osztrák-Magyar Monarchia; 7. Budapest; 8. Magyarország földtani térképe; 9. Magyarorszáőg hőmérsékleti és esőzési t...
Vegyes térkép tétel, különféle térképek a Pallas Nagy Lexikonából: A Kárpátok; Magyarország mezőgazdasági viszonyai; Magyarország népessége anyanyelv szerint; Magyarország népessége hitfelekezet szerint (1890); Magyarország hegy- és vízrajzi térképe. Posner és fia kiadása, példányonként változó, többnyire jó állapotban, a hegy- és vízrajzi térkép kettészakadt, különböző méretben