Amerikai Egyesült Államok 1924. Bronz elnökválasztási jelvény: Robert LaFollette, Burton Wheeler. Green Duck Co., Chicago. T: II- / USA 1924. Election badge promoting Robert LaFollette for president and Burton Wheeler for vice president, 1924. Bronze. Green Duck Co., Chicago. C: XF
Japán 1973. "Világ fiataljai: egyesüljünk barátságban és együttműködésben" aranyozott fém emlékérem nyakszalagon sérült eredeti tokban T:1- Japan 1973. "Youth of the World: Let Us Unite in Friendship and Co-operation" gilt metal medal with ribbon in damaged original case C:AU
Jugoszlávia ~1980. 8db jugoszláv zászlós és címeres kitűző papírtokban T:1,1- Yugoslavia ~1980. 8pcs of pins with Yugoslavian flag and coat of arms C:UNC,AU
Szovjetunió 1977. "A forradalom 60. évfordulója" fém jelvény (51x30mm) T:2- Soviet Union 1977. "60th Anniversary of the Revolution" metal badge (51x30mm) C:VF