Militária

Tételek száma: 41

1814. Kis Fém Hadseregkereszt (Ágyúkereszt) Br kitüntetés nem hozzávaló mellszalaggal T:2- javított fül 1814. Small Metal Army Cross (Cannon Cross) Br decoration with not its own ribbon C:VF repaired ear NMK 76.
31099.

1814. "Kis Fém Hadseregkereszt (Ágyúkereszt)" Br kitüntetés nem hozzávaló mellszalaggal T:2- javított fül
1814. "Small Metal Army Cross (Cannon Cross)" Br decoration with not its own ribbon C:VF repaired ear
NMK 76.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára Br kitüntetés nem hozzávaló mellszalaggal T:2,2- Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration with not original ribbon C:XF,VF NMK 249.
31100.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára" Br kitüntetés nem hozzávaló mellszalaggal T:2,2-
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with not original ribbon C:XF,VF
NMK 249.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1901. A dolni miholjaci és görcsönyi hadgyarkolatra Br emlékérem mellszalag nélkül T:3 Hungary 1901. For the Autumn Military Exercise of Dolni Miholjac and Görcsöny Br medal without ribbon C:F
31101.

1901. "A dolni miholjaci és görcsönyi hadgyarkolatra" Br emlékérem mellszalag nélkül T:3
Hungary 1901. "For the Autumn Military Exercise of Dolni Miholjac and Görcsöny" Br medal without ribbon C:F

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13
1914. I. Osztályú Ezüst Vitézségi Érem Ag kitüntetés A fémjellel a peremen, mellszalag nélkül. Szign.: LEISEK (16,58g) T:3 fül letört, hajlott Hungary 1914. Medal for Bravery, 1st Class Ag decoration with A hallmark on the edge, without ribbon. Sign: LEISEK (16,58g) C:F without ear, curved NMK 129.
31102.

1914. "I. Osztályú Ezüst Vitézségi Érem" Ag kitüntetés "A" fémjellel a peremen, mellszalag nélkül. Szign.: LEISEK (16,58g) T:3 fül letört, hajlott
Hungary 1914. "Medal for Bravery, 1st Class" Ag decoration with "A" hallmark on the edge, without ribbon. Sign: LEISEK (16,58g) C:F without ear, curved
NMK 129.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem Ag kitüntetés mellszalag nélkül, fémjel nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2- Hungary 1914. Medal for Bravery II class, Der Tapferkeit Ag decoration without ribbon, without hallmark. Sign: Tautenhayn C:VF
31103.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" Ag kitüntetés mellszalag nélkül, fémjel nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2-
Hungary 1914. Medal for Bravery II class, "Der Tapferkeit" Ag decoration without ribbon, without hallmark. Sign: Tautenhayn C:VF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem, Der Tapferkeit Br kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. Franz Joseph Medal for Bravery bronze Br medal with ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF
31104.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem", "Der Tapferkeit" Br kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:2
Hungary 1914. "Franz Joseph Medal for Bravery bronze" Br medal with ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
9
Zutt Richárd (1887-1938) 1914. Hadsegélyező 1914 Br érem (53x33mm) T:2 apró ph. Hungary 1914. Hungarian War Medal for Volunteers 1914 Br medal. Sign.: Richard Zutt C:XF small edge error HP 6815var
31105.

Zutt Richárd (1887-1938) 1914. "Hadsegélyező 1914" Br érem (53x33mm) T:2 apró ph.
Hungary 1914. "Hungarian War Medal for Volunteers 1914" Br medal. Sign.: Richard Zutt C:XF small edge error
HP 6815var

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Tóth Gyula (1893-1970) ~1915. Borostyános Szent Szűz őrizz meg minket ovális fém repülős medál (29x18mm) T:2
31106.

Tóth Gyula (1893-1970) ~1915. "Borostyános Szent Szűz őrizz meg minket" ovális fém repülős medál (29x18mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1916. Károly - Csapatkereszt cink kitüntetés nem saját mellszalaggal T:2- Hungary 1916. Karl Troop Cross zinc decoration with not its original ribbon C:VF
31107.

1916. "Károly - Csapatkereszt" cink kitüntetés nem saját mellszalaggal T:2-
Hungary 1916. "Karl Troop Cross" zinc decoration with not its original ribbon C:VF

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya fémjel nélküli ezüst kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: KAUTSCH T:2 patina Hungary 1917. Medal for Bravery, silver medal I class silver decoration without hallmark and ribbon. Sign: KAUTSCH C:XF patina
31108.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya" fémjel nélküli ezüst kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: KAUTSCH T:2 patina
Hungary 1917. "Medal for Bravery, silver medal I class" silver decoration without hallmark and ribbon. Sign: KAUTSCH C:XF patina

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztály Ag kitüntetés peremen A jelzéssel, mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:2- apró ph. Hungary 1917. Silver Medal for Bravery II class, with A hallmark on edge, without ribbon Sign.: Kautsch C:VF small edge error
31109.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztály" Ag kitüntetés peremen "A" jelzéssel, mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:2- apró ph.
Hungary 1917. Silver Medal for Bravery II class, with "A" hallmark on edge, without ribbon Sign.: Kautsch C:VF small edge error

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
1917. Tavaszi Háborús Serlegmérkőzés Br plakett (60x40mm) T:2
31110.

1917. "Tavaszi Háborús Serlegmérkőzés" Br plakett (60x40mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft