1942 A Törekvés futballcsapata, hátoldalán a csapat tagjainak felsorolásával(Császár, Varga, Molnár stb.), sarkain törésnyomokkal, felületén kis sérüléssel, folttal, 17x11 cm
cca 1920 Moriz Rosenthal (1862-1946) lengyel-amerikai zongoraművész, 15x20 cm / cca 1920 Moriz Rosenthal (1862-1946) Polish pianist and composer, 15x20 cm
cca 1877 Repeczky Anna (1869-1954) aki később Barkóczy Sándor báró felesége, testvérével Irénnel (1867-1882), keményhátú fénykép, feliratozva, 16x11 cm
cca 1940 Horthy Miklós (1868-1957) kormányzó családja társaságában az Operában, Az Est Fotó, hidegpecséttel jelzett, felületén törésnyomokkal, 17x11 cm